BAŞKAN ÖZLÜ ŞOFÖRLERİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz’ı ağırladı. Yılmaz ziyarette, Başkan Özlü’nün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çekilmiş fotoğrafını hediye etti.

BAŞKAN ÖZLÜ ŞOFÖRLERİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
18.12.2021 - 14:22
Haber Merkezi

Düzce Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yavuz Yılmaz, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezinde gerçekleşen ziyarette, Özlü ve Yılmaz, kentteki trafik, yol ve esnaf odasının yaptığı çalışmaların yanı sıra 2022 yılında yapılması düşünülen çalışmalara yönelik görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretin sonunda, Yavuz Yılmaz tarafından, geçtiğimiz ay Ankara’da gerçekleştirilen Gençlik Festivali öncesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkan Özlü’ye belediyecilikteki başarılı performansı ve ürettiği projeler için verdiği ödül töreninde çekilen fotoğrafı hediye etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız