Oxijen Medya’dan Çemşit’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Oxijen Medya,Cumhuriyet Halk Partisi Düzce İl Başkanı Semih Cemşit'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Oxijen Medya’dan Çemşit’e Hayırlı Olsun Ziyareti
14.10.2021 - 16:02
Haber Merkezi
0

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 3 Ekim tarihinde yaptığı il kongresinde  İl başkanı seçilen Semih Cemşit’e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. İslam Keleş ve beraberindeki Oxijen TV Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Cingirt, Oxijen Kulis programı moderatörü ve  Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan göreve yeni seçilen Başkan Cemşit'i yerinde ziyaret ederek çalışmalarında başarılar diledi. 
Sohbet ortamında geçen ziyarette Düzce için neler yapılabileceğinden bahseden Başkan Cemşit, Düzce'ye yararı olacak her çalışmayı destekleyeceklerini belirtti. Başkanlık döneminde Düzce'de daha güçlü bir CHP yapılanması için mücadele edeceğini belirten Cemşit "Bundan Sonra Her Yerde Varız" ifadelerinde bulundu. 


Siyasi partilerin çalışmalarını halka sunan yerel basınında emeklerinin farkında olduklarını söyleyen Cemşit, basın kuruluşları ile birlikte çalışarak Düzce'ye faydalı işler yapacağız ifadelerinde bulundu.
Yerel Basının siyasi partiler ile ortak bir çalışma yürüttüğünden bahseden İslam Keleş ise güçlü bir Cumhuriyet Halk Partisinin Düzce'ye çok şey katacağını belirtti. Kongre ile birlikte göreve gelen  Cemşit'e ve yeni yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar dileyen Keleş, Düzce için yapılacak her çalışmanın arkasında olacaklarını bildirdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız