“6 OKUN RUHUNU TAŞIYORUZ”

CHP Merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı, CHP ve lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili söylenenlerin asılsız ve iftira olduğunu belirterek, “İktidar partisi kendi iktidarını, muhalefet partisi üzerinden yürütmektedir” dedi.

“6 OKUN RUHUNU TAŞIYORUZ”
11.10.2021 - 18:11
Haber Merkezi
0

Dağıstanlı, “Çok değerli Düzceliler..! Cumhuriyet Halk Partisini,20 yıldır iktidarda olan bir partinin liderinden dinlediniz. Söylenen her şeye ya inandınız ya da inanmadınız. Cumhuriyet Halk Partisi Türkiye Cumhuriyeti’ni kuran partidir. Elbette her partide olduğu gibi bizde de geçmişte yanlış politikalar olmuştur. Ama ekranda, partimiz ve liderimiz Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili söylenenler asılsız ve iftiradır. İktidar partisi kendi iktidarını, muhalefet partisi üzerinden yürütmektedir. Özellikle CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu üzerinden… Nasıl ki, bir insanı başkasının anlatmasıyla tanıyamayacağınız gibi, CHP’yi de bizim içimize girmeden tanıyamazsınız” dedi.

 

CHP’nin kapılarının herkese açık olduğunu belirten Dağıstanlı, “Kapımız bütün Düzcelilere açıktır. Gelin çayımızı için, bizimle sohbet edin, önerilerinizi, şikayetlerinizi ve eleştirilerinizi hep beraber değerlendirelim. Bizler, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda 6 okun ruhunu taşımaktayız. Demokrasi ve laiklik partimizin olmazsa olmazıdır. Bizler; güçsüzden, ezilenden yanayız. Biz halkız… Biz sizlerle birlikte, demokratik standartların sağlıklı büyümesini sağlayacağız. Hukuki güvence altında can ve mal güvenliğinizi koruyacağız. Yargı bağımsızlığını sağlayarak, özgür yaşam hakkı sunacağız. İşte bütün bunları halkımızla birlikte yapacağız. Gelin hep birlikte; çocuklarımızın, gençlerimizin ve bizlerin geleceğini kuralım. El ele, güvenle aydınlık yarınlara yürüyelim” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.10.2021

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız