CHP’DEN OXİJEN MEDYA’YA ZİYARET

İstifalar nedeniyle düşen CHP yönetimlerinin yerine kayyum olarak atanan İl Başkanı Basri Karslıoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Mustafa İzgin Oxijen Medya’yı ziyaret etti.

CHP’DEN OXİJEN MEDYA’YA ZİYARET
16.07.2021 - 13:40
Özel Haber
0

Haluk Demir Başkanlığındaki CHP yönetiminde yaşanan istifalar nedeniyle düşen yönetimin yerine yapılacak seçime kadar Partiyi götürecek olan İl Başkanı ve Merkez ilçe başkanı CHP Genel Merkezi tarafından görevlendirildi. Kongre tarihine kadar l Başkanı olarak görevlendirilen Basri Karslıoğlu ve Merkez ilçe başkanı olarak görevlendirilen Mustafa İzgin, basın ziyaretlerine başladı. Oxijen Medya’yı ziyaret eden CHP’li iki başkan ve yönetim kurulu üyeleri, yaşanan süreç ile ilgili bilgi verirken, bundan sonraki takvim sürecini de anlattı.

Düzce’de CHP’de birlik ve beraberliğin hakim olacağı yeni bir yönetim oluşturulması için çalışmalar yapacaklarını belirten İL Başkanı Basri Karslıoğlu, “Zor bir süreçten geçti partimiz. Ancak bundan sonra bir an önce toparlanıp çalışmalarımıza başlayacağız. Tüm CHP’lileri bir araya getirecek, birlik ve bütünlük içinde hareket edeceğimiz bir yönetim oluşsun istiyoruz. Bayramdan sonra tarihini netleştirmedik henüz ama kongremizi yapacağız” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.