İKİ KADIN BULUŞTU, KADININ GÜÇLENDİRİLMESİNİ KONUŞTU

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Peyin Yılık’ı ziyaret etti. Keşir Yılık’a Düzce’nin yöresel ürünlerinden hediye etti.

İKİ KADIN BULUŞTU, KADININ GÜÇLENDİRİLMESİNİ KONUŞTU
8.12.2021 - 09:18
Haber Merkezi

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Merkezi’nde Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’a iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

Keşir başkanlığındaki heyet,  Emine Erdoğan’nın himaye ettiği, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından yürütülen Nerede Kalmıştık Projesi’nin tanıtım toplantısına davete icabet eden ve yeni dönemde göreve gelen MHP Aile, Kadın ve Engellilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ı MHP Genel Merkezi’nde ziyaret etti.

Başkan Keşir’in Kadın Kolları MYK ve MKYK Üyelerinden oluşan heyet ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, Nerede Kalmıştık projesi ile birlikte AK Parti Kadın Kolları’nın ve MHP’nin yürüttüğü projeler ile faaliyetler üzerine istişare edildi.

Kadına yönelik şiddetle mücadele, kadının güçlendirilmesi, aile ve çocuk politikaları hakkında verimli bir toplantı gerçekleştirildi. Bu alanlarda işbirliği ve ortak çalışmalar değerlendirildi.

Başkan Keşir günün anısına, Yılık’a Düzce’nin coğrafi işaretli ve yöresel ürünlerinden oluşan bir sepet takdim etti


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız