BAŞKAN ŞAHİN: "DÜZCE İÇİN YAPILACAK HER PROJEYE VARIZ"

CHP Düzce il, merkez ilçe başkan ve yönetimleri Düzce Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Tuncay Şahin'i ziyaret ederek yeni yönetimleri ile tanıştırdılar. Sohbet havasında gerçekleşen görüşmede gündem ekonomi oldu.

BAŞKAN ŞAHİN: "DÜZCE İÇİN YAPILACAK HER PROJEYE VARIZ"
27.11.2021 - 17:22
Güncelleme 27.11.2021 - 17:23
Haber Merkezi

Ticaret Sanayi Odası başkanı Tuncay Şahin göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdikleri projeler ve oda bünyesinde verilen eğitimler hakkında bilgiler paylaştı.

Yakın zamanda kurulacak olan Çilimli OSB hakkında detayları aktaran Şahin, buranın yapay zeka teknolojisine sahip bir merkez olacağını söyledi.

Üniversite ile ortaklaşa yapılan çalışmalardan da bahseden başkan Şahin yerel bazda desteklemeyi düşündükleri tarım politikalarını anlattı. Üretim sektöründe kadın istihdamına verdikleri önemi ileten Şahin akıllı şehir sisteminin Düzce'de uygulanmasını istediklerini söyledi. Ayrıca "Talep edildiği takdirde Düzce'nin yararına yapılacak her projede varız" ifadelerini kullandı.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız