ÜYELERE TEMEL SİYASET EĞİTİMİ VERİLDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Düzce il binasında iki tam gün süren ve her üyenin alması gereken temel siyaset eğitimi İl Başkanlığı ve Düzce Bölge Eğitim Koordinatörü Gamze Munzur tarafından düzenlendi.  

ÜYELERE TEMEL SİYASET EĞİTİMİ VERİLDİ
5.12.2021 - 14:00
Haber Merkezi

CHP Parti okulunun eğitim modüllerinden birisi olan ÜTSE'de(Üyelere Temel Siyaset Eğitimi) amaç üyelerin daha bilinçli ve güçlü bir şekilde vatandaşlarla iletişim kurarak, sahada projeler gerçekleştirmek oldu.

Eğitimlerde üyelere; partinin ilke ve değerleri, partinin tarihi, tüzüğü, programı, sosyal demokrasi ve iletişim konularında bilgiler verildi.Tarihsel gelişim süreci aktarılarak günümüz koşulları yorumlandı.
Dersler üyelerin  interaktif katılımı ve proje tasarlamasıyla tamamlandı.


"Düzce'yi sokak sokak örgütleyeceğiz. 81 ilde başlattığımız öbek örgütlenmesi çalışmasının amacı, kapısına gidilmedik seçmen bırakmamak," diyen Gamze Munzur'un bu ay ki adresi Düzce Merkez İlçe Örgütü oldu.' Komşunu dinle, onu tanı ve dayanışma içinde ol' sloganıyla yola çıkılan eğitimde, CHP Parti Okulu tarafından üye ve gönüllülere verilen eğitimler parti binasında iki tam gün sürerken, İl Başkanı Semih Cemşit verilen eğitim boyunca örgütün güçlenmesi için bütün süreci organize ederek bu eğitimin, sahada vatandaşla bir arada olma noktasındaki önemine değindi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız