ÇALIŞTIRILAN ÇOCUKLAR KORUMA ALTINA ALINDI

Düzce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü tarafından sokakta çalışan, çalıştırılan çocuklara yönelik eş zamanlı çalışma gerçekleştirdi.

ÇALIŞTIRILAN ÇOCUKLAR KORUMA ALTINA ALINDI
3.12.2021 - 12:29
İHA

Düzce Sosyal Hizmetler (SHM) Gündüzlü Hizmet Birimi tarafından yürütülen Mobil Ekipler marifeti ile Zabıta Müdürlüğü ve Çocuk Şube Müdürlüğü işbirliğiyle sokakta çalışan/çalıştırılan küçüklere ve ailelerine yönelik,  belirlenen mevkilerde eş zamanlı mesleki çalışma gerçekleştirildi. Yapılan çalışma ile sokakta çalışan/çalıştırılan çocuklar tespit edilerek Düzce Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler (ASH) İl Müdürlüğü tarafından koruma altına alındı. Çalışmalar sırasında sokakta çalıştığı tespit edilen yetişkinler içinde kayıt oluşturuldu. Düzce Ash İl Müdürlüğünden yapılan açıklama da, ‘’Sokakta çalışan, çalışmak zorunda bırakılan hiçbir küçüğümüz kalmayıncaya kadar çalışmalarımız devam edecek. Sokakta çalışan yetişkinlerle alakalı olarak ta çalışmalarımız sürüyor. Tespitlerinin yapılarak kayıt altına alınması ve gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayacağız.’’ ifadelerine yer verildi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız