300 KİLO AT ETİ YAKALANDI

Gölyaka Kemeryanı köyünde alınan duyum üzerine yapılan baskında, 300 kilo at eti yakalandı. İnsanlara at eti yedirmek için eni konu teşkilat kuran 2 kişi gözaltına alındı.

300 KİLO AT ETİ YAKALANDI
2.12.2021 - 13:38
Haber Merkezi

Kemeryanı köyünde 2 kişinin at kestiği bilgisine ulaşan Gölyaka İlçe Jandarma Komutanlığı ve Düzce İl Jandarma Komutanlığına bağlı Jasat Timi ve  Çevre Koruma Timi ekipleri, şahısların  adresinde ve eklentilerinde arama yaptı.

Yapılan arama sonucunda evin alt katında ki soğuk hava deposunda yaklaşık 300 kg  at  eti bulundu. Ayrıca evin avlusunda yaklaşık 2 metrekare çukur kazıldığı, bu çukurun içerisinde yine kesilen ata ait olduğu değerlendirilen iç organları ve kemikler tespit edildi.

Depoda tespit edilen etlerden Gölyaka Tarım Müdürlüğü ekiplerince numune alındıktan sonra kalan etler mühürlenerek “yediemin” olarak şüpheli A.D.’ye teslim edildi.

Çukur içerisinde bulunan iç organlar ve kemikler için Düzce Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekiplerince idari yaptırım uygulanmak üzere tutanak tanzim edilirken,  şüpheliler A.D. ve A.D. isimli şahıslar, Cumhuriyet Savcısının talimatıyla gözaltına alındı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız