YOL ÇİZGİLERİ YENİLENDİ

YOL ÇİZGİLERİ YENİLENDİ
18.06.2021 - 13:04

Akçakoca Belediyesi, Akçakoca ilçesinde sorumluluk alanında olan caddelerde  yol çizgilerini yeniledi.

Akçakoca Belediyesinin kent merkezinde yaya ve sürücülerin güvenliğini sağlamak amacıyla cadde ve sokaklarda yol şerit çizgisi ve yaya geçidi çizgilerini boyama çalışmaları devam ediyor. Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede cadde yol ve yaya geçidi çizgilerini yeniledi. Ekipler, trafik akışının düzenli ve şeritlerin belirgin hale gelmesini sağladı.

Ayrıca okul önlerindeki kasisler ve uyarıların görünür olması için de boyama çalışmaları yapan ekipler, duraklarda ve araç park yerlerinde de yol çizgi çalışması yapıyor.

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

‘’İlçemizde özellikle yaz ayları ile birlikte oluşan yoğun trafik nedeni ile zabıta müdürlüğü ekiplerimize talimat vererek özellikle okul çehresinde bulunan ve yaya geçitlerinin çizgilerinin yenilenmesini sağladık.Trafik güvenliğine önem veriyoruz ve her hangi bir kazanın yaşanmaması için tüm tedbirleri alıyoruz.’’ Dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız