YANMAZ KAMPANYAYA KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, Akçakoca’da bağışların devam ettiği "Senin de Bir Ağacın Olsun" kampanyasına katılanlara teşekkür etti.

YANMAZ KAMPANYAYA KATILANLARA TEŞEKKÜR ETTİ
8.10.2021 - 13:28
Güncelleme 8.10.2021 - 14:42
Haber Merkezi

Akçakoca’da "Senin de Bir Ağacın Olsun" kampanyası devam ederken, Başkan Yanmaz daha yeşil bir Akçakoca için tüm vatandaşları ağaç kampanyasına davet ederek kampanyaya katılanlara teşekkür etti.

Akçakoca Belediyesi Umut Işığı Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz’ın organize ettiği kampanyaya şuana kadar 2000 kişi katılarak bağışta bulundu.  “Senin de Bir Ağacın Olsun’’ kampanyasına katılarak bağış yapanların adlarına dikilecek olan ağaçlarda yaşatılacak.  Ağaçların ömür boyu bakımını da Akçakoca Belediyesi tarafından yapılacak.

Başkan Yanmaz, yaptığı açıklamada, "Aklımızın erdiği andan ölüme kadarki yaşam sürecimizde ağaç dikerek ve ormanları koruyarak gelecek nesillerimize daha temiz ve daha yeşil vatan toprakları bırakmak hepimizin en temel sorumluluklarından biridir. Her an soluduğumuz temiz hava, yani oksijen ağaçlar vasıtasıyla üretilmektedir. Bunun için doğamıza sahip çıkmalı, ağaç dikimine özen göstererek dikilen ağaçları da koruyup kollamalı, orman yangınlarına karşı da daha dikkatli olmalıyız. Daha yeşil bir Akçakoca için ‘’Senin de Bir Ağacın Olsun’’ kampanyası kapsamında herkesi ağaç dikmeye davet ediyorum. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi. (HABER MERKEZİ)


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız