AKÇAKOCA’YA AQUAPARK YAPILACAK!

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın Aquapark rüya projesi için ilk adım atıldı. Akçakoca Belediye meclisinin Temmuz ayı gündemine getirilen teklif meclis üyeleri tarafından kabul edildi.

AKÇAKOCA’YA AQUAPARK YAPILACAK!
3.08.2021 - 13:14
Haber Merkezi

Oy çokluğu ile kabul edilen teklif görüşmeleri öncesi konuşan Belediye başkanı Okan Yanmaz, Batı Karadeniz bölgesinin en büyük Aquaparkın Yap-İşlet-Devret modeli ile yapılacağını söyledi.

Hizmet vermeye başladığı andan itibaren 3 yıl içinde kendini amorti edeceğini söyleyen Başkan Yanmaz, projeye yatırım yapma kapasitesine sahip girişimcilerin de olduğunu sözlerine ekledi.

Aquapark Değirmenağzı Bölgesine Yapılacak

Meclis üyelerinin oy çokluğu ile geçen aquaparkın Akçakoca Belediyesine ait Değirmenağzı bölgesinde bulunan ana tamirhane garajının olduğu yere yapılacağı, ana tamirhanenin ise Yukarı mahallede bulunan eski su deposu bölgesine kaydırılacağı gelen son dakika bilgileri arasında. (HABER MERKEZİ)


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız