SU BASKINI YAŞANAN YERLERİ İNCELEDİ

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz, ilçede yaşanan şiddetli yağış nedeniyle oluşan su taşkınları sırasında vatandaşları yalnız bırakmadı. Yanmaz sahaya çıkarak, belediye ekiplerinin çalışmalarına yön verdi.

SU BASKINI YAŞANAN YERLERİ İNCELEDİ
15.06.2021 - 17:13

Akçakoca genelinde sağanak şeklinde yağan yağmur nedeniyle yaşanan su taşkınları sırasında,   Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz ,Belediye Başkan yardımcıları, birim müdürleri ile birlikte hemşerilerinin yardımına koştu. Başkan Yanmaz, etkili yağış sonrasında su baskınlarının yaşandığı bölgelerde inceleme yaparak mahalle muhtarları ve hemşerilerinden bilgi aldı. Başkan Yanmaz’ın talimatıyla bütün belediye ekipleri ilçe genelinde çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Yaşanan su baskını hakkında değerlendirme yapan Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz, “Son dönemlerde ani ve etkili olan sağanak yağışlar, yurt genelinde olduğu gibi ilçemizde de zaman zaman etkili olmaktadır. Kısa sürede ve mevsim normallerinin çok üzerinde düşen yağış sonrasında etkilenen hemşerilerimizin mağdur olmaması için belediye ekiplerimizle birlikte çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemizde etkilenen yerleri yerinde inceledik ve gereken önlemleri, tedbirleri aldık. Yağış dolayısıyla etkilenen hemşerilerimizin zararları tespit edilerek ivedilikle giderilmektedir” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 25.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız