BAŞKAN YANMAZ BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Düzce ve Akçakoca’nın habercileriyle kahvaltı yapan başkan Yanmaz, kahvaltının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Akçakoca'da yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Yanmaz, aquapark projesinin perşembe günü ihaleye çıkacağını bildirdi.

BAŞKAN YANMAZ BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU
10.01.2022 - 13:16
Haber Merkezi

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla, kahvaltılı toplantıda basın mensupları ile buluştu.

Kahvaltının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Yanmaz, Akçakoca'ya ve belediyeye sahip çıkan siyasilere teşekkür etti.

Dünya Bankasının 500 milyon euroluk fonunun yüzde 2,5’nin Akçakoca’ya ayrıldığını belirten Başkan Yanmaz, bu fon aracılığıyla çok sayıda projeyi 2022 sonuna kadar Akçakoca’ya kazandıracaklarını söyledi.

Yanmaz, başka şehirlerden ilçeye gelen konukların ilçede daha fazla zaman geçirmeleri ve çocuklarıyla birlikte daha güzel aktiviteler gerçekleştirmeleri için aquapark projesine yoğunlaştıklarını kaydederken, aquapark projesi ihalesinin perşembe günü gerçekleşeceğini bildirdi.

Belediyenin zaman zaman maaş ödemelerinde güçlük yaşamasına rağmen, özellikle pandemi döneminde su kesintisi ve icra işlemi yapmadıklarını belirten Yanmaz,  faturalarını ödemeyen vatandaştan toplam 18 milyon lira alacakları olduğunu söyledi.

İlçe dışındaki Akçakocalı iş insanlarını sık sık ziyaret ettiklerini belirten başkan Yanmaz, bu görüşmeler ışığında başka şehirlerde yaşayan  iş insanlarının çeşitli imkanlarını Akçakoca’ya kazandırdıklarını söyledi. Yanmaz, " Akçakoca’ya İş insanı Burhan Özdemir bir kaç proje kazandıracak,  Aydın kardeşler de Çuhallı ve Ayazlı kapalı pazar yerlerini yapmaya başladılar. Bu projelerde yer alan hemşehrilerimize teşekkür ederiz." dedi.

Yanmaz, basın mensuplarının 10 Ocak gazeteciler gününü kutlayarak, ”Bizler sizin o güzel yüreğinizi seviyor, fikirlerinizi önemsiyoruz. Tekrar gününüz kutlu olsun” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız