KENDİSİNİ ZİYARETE GELEN ÖĞRENCİLERE YANMAZ’DAN SÜRPRİZ

Düzce Üniversitesi Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi Vizyon ve Atılım Topluluğu, Danışman hoca Doç. Dr. Süleyman Ağraş ve Topluluk Başkanı Can Üngül Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz'ı makamında ziyaret etti.

KENDİSİNİ ZİYARETE GELEN ÖĞRENCİLERE YANMAZ’DAN SÜRPRİZ
25.11.2021 - 09:28
Haber Merkezi

Karşılıklı istişarelerle geçen toplantıda Akçakoca’nın ve gençlerin geleceği ile alakalı atılabilecek adımlar ele alındı.

Her fırsatta gençlere yatırım yapan ve bunun önemini vurgulayan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz genç üniversite öğrencilerine tavsiyelerde bulundu. Yanmaz: ‘’Beni sadece bu kentin belediye başkanı olarak düşünmeyin. Bende geçmişte sizler gibi o koltuklarda oturan, okul sıralarında dirsek çürüterek bu günlere gelen bir abinizim. Sizlerden ricam, eğitim ve öğretim hayatınız boyunca ve sonrasında hiçbir olumsuzluk karşısında yılmayın. Çalışmaya devam edin. Bunu önce sizleri okutabilmek için gayret gösteren aileleriniz için sonra ülkemiz ve milletimiz için yapın. Göreceksiniz ki siz yılmadıkça başarılarınız birbiri ardına gelecek. Ben kendi adıma sizler için elimden gelen her fedakarlığı yapmaya hazırım. Okan Abiniz her zaman yanınızda.’’ Dedi.

Verimli geçen toplantı sonrasında Yanmaz genç üniversite öğrencilerine sürpriz yaparak onları Akçakoca Kahvecisinde ağırladı. Başkanın jesti ve sıcak karşılaması genç üniversite öğrencilerini oldukça mutlu etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız