KEŞİR FİZİK TEDAVİ MERKEZİNİ İNCELEDİ

Düzce Milletvekili Ayşe Keşir Muncurlu Fizik tedavi merkezini ziyaret ederek,  Hidroterapi havuzlarını inceleyen Keşin, tedavi gören hastalarla sohbet etti.

KEŞİR FİZİK TEDAVİ MERKEZİNİ İNCELEDİ
9.12.2021 - 10:59
Güncelleme 9.12.2021 - 11:19
Haber Merkezi

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Muncurlu Fizik Tedavi merkezini ziyaret etti. Düzce İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz’ın da eşlik ettiği Keşir, fizik tedavi merkezi hakkında  bilgi aldı.

Fizik tedavi odalarını tek tek gezen Keşir, Düzce’den ve farklı illerden fizik tedavi için Muncurlu’ya gelen hastalarla sohbet ederek, geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

EK Binada yeni açılan ve 50 yatak kapasitesi ile birlikte hidroterapi havuzlarını da ziyaret eden Keşir,  havuz tedavisi gören hastalarla da sohbet etti.

Keşir ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, Düzce'nin yatak kapasitesi anlamında arzu edilen yerde olmadığını söylerken, " Göç alan bir şehiriz, buna bağlı hasta sayımız da artıyor,  burada 50 yatak artırdık, bugün itibariyle hasta kabul edebilecek durumda, yapılan çalışmayı yerinde görelim dedik,  ilk gün olması nedeniyle burada olalım istedik." dedi.
Düzce Ağız Diş sağlığı merkezinin hastane olması konusunda da konuşan Keşir, " Bu aslında çok kolay bir konu değil, belli bir nüfus ölçeği istiyorlar,  bizim diş sağlığı arkadaşlarımızın gayreti ortada, uluslararası bir ödül de aldılar biliyorsunuz,  mevcut merkezde hastane yapma iznini aldık , mevcut binada bir kat düzenlemesi ile en yakın zamanda hizmete başlayacağız." şeklinde konuştu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız