“BAŞARI SİZLER İÇİN KAÇINILMAZ”

Ak Parti Düzce Kadın Kolları Başkanlığı, Dünya Kadın Girişimciler Günü münasebeti ile sosyal medya üzerinden bir paylaşım gerçekleştirdi.

“BAŞARI SİZLER İÇİN KAÇINILMAZ”
20.11.2021 - 17:18
Haber Merkezi

Her fırsatta Düzceli kadınlara yönelik çalışmalar ile içlerindeki girişimci ruhu dışarıya çıkartmak Ak Parti Kadın Kolları Başkanlığı, Dünya Kadın Girişimciler Günü münasebetiyle Düzceli Kadın Girişimcilere bir destek mesajı yayınladı. Ak Parti Düzce Kadın Kolları Başkanlığı paylaştığı mesajda; ‘’Girişimcilik sadece harekete geçmekle değil, planlı hareket etmek ve tescil süreçlerini ihmal etmemekle başarıya ulaşan zorlu bir süreçtir. "Bir milyon tane fikriniz olabilir; ancak onları hayata geçirmediğiniz sürece hepsi değersizdir." der Lauren Amarante

AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanımız Gönül Ekiz Asuk ve Yönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte, hayallerinin peşinden giden, yeniliğin ve değişimin peşinde olan, fikirleri, emekleri ve başarılarıyla Türk ekonomisine can veren, girişimleri ile hayata değer katan ve dünyaya bambaşka gözlerle bakan, hedefi ve cesareti olan, tutku dolu amaçlarla yola çıkan ve kendine sınır koymayan tüm girişimci kadınlarımızı ziyaret ettik. Dünya Kadın Girişimciler Günü'nüz kutlu olsun. Başarı sizler için kaçınılmaz. İçimizdeki girişimci ruhun daha güzel çalışmalarla şaha kaldırılacağı inancıyla, umutlarınızın girişimlerinize ışık tuttuğu ve başarıların peşinizi bırakmadığı yarınlara, her zaman yanınızdayız.’’ İfadelerine yer verildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız