ÖZLEMLE BEKLENEN ASFALTA KAVUŞTULAR

Gölormanı Köyü Uzunali Mahallesi’nde uzun yıllardır yaşanan yol problemi AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in el atmasıyla çözüldü. Özlemle beklenen asfalt yola kavuşan Köylüler Keskin’e duacı olduklarını belirtti.

ÖZLEMLE BEKLENEN ASFALTA KAVUŞTULAR
11.11.2021 - 15:52
Haber Merkezi

Uzun yıllardır çamurlu yola mahkum edilen ve teknik bazı sorunlar nedeniyle asfalt yapılamadığı için köylülerin sitemine sebep olan Gölormanı Köyü Uzunali Mahallesi  yolu, nihayet asfaltlandı. AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin’in şikayetler üzerine daha önceden gidip vatandaşların haklı sitemini dinlediği ve inceleme yaptığı yol için, Keskin yapılacağına dair söz vermişti.

Aradan geçen süreçte, yol ile ilgili problemlerin çözülmesine öncülük eden Keskin, yolun asfaltlanmasının ardından tekrar köye giderek, önceden Minik Zeynep’e verdiği sözü yerine getirdi. İlk ziyaretinde kendisine  yolun asfaltlanması talebini anlatan Zeynep’e söz veren Keskin, asfaltlama bitince gelip yolda fotoğraf çektireceklerinin sözünü vermişti.

Köylülerle de bir araya gelen Keskin, bu kez sitemleri değil teşekkürleri dinledi. Yıllardır asfalta hasret kalan  Uzunali Mahalle sakinleri, bu sorunu çözen Keskin’e teşekkür ederek, “Sayın başkanımıza mahallemize yapmış olduğun  hizmetten dolayı teşekkür ediyoruz. Yol medeniyettir, bizler bu yola kavuşmak için çok uzun zamandır bekliyoruz.  Yıllardır yapılamayan yollarımızın yapılmasından dolayı  kendisine duacıyız” dediler.

Keskin, “ Hamdolsun, Zeynep kızımıza verdiğimiz sözü yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.   Gölormanı Köyü Uzunali Mahallesi'nde yapımı tamamlanan asfalt yolu yerinde inceledik, kıymetli vatandaşlarımızla bir araya gelerek çay içtik, sohbet ettik. Hep birlikte milletimizin gönlünde yer edinen nice güzel hizmetlerde bulunmak dileğiyle” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız