AK Parti Düzce İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı yoğun katılım ile  Avni Akyol KYK Konferans Salonunda düzenlendi. 

AK Parti Düzce İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
24.10.2021 - 17:46
Haber Merkezi

AK Parti Düzce İl Başkanlığı tarafından düzenlenen “AK Parti Düzce İl Başkanlığı Genişletilmiş Danışma Meclisi Toplantısı”  davetlilerinde katılımıyla ile  Avni Akyol KYK Konferans Salonunda düzenlendi.

Toplantıya Düzce AK Parti İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, AK Parti Merkez Kadın Kollar Başkanı ve AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, AK Parti İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Düzce İl Koordinatörü İdris Güllüce, AK Parti Düzce Kadın Kolları Başkanı Gönül Asuk, Düzce İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal,  İlçe ve Köy Başkanları ve teşkilat mensupları katıldı.

Büyük bir coşkuyla gerçekleşen toplantı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Konukların konuşmaları ile devam eden toplantıda AK Parti teşkilatlarının çalışmalarından bahsedildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız