KEŞİR ORMAN YANGINLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Türkiye’de 100’e yakın yerde yangın çıkmasının tesadüf olmadığını söyledi.

KEŞİR ORMAN YANGINLARI İLE İLGİLİ AÇIKLAMA
1.08.2021 - 16:25
Güncelleme 1.08.2021 - 16:26
Haber Merkezi

 Ak Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca'da Yukarı Mahalle Tarihi Pazaryeri esnafını ziyaret etti. Keşir Ziyaret sonrası  yaptığı açıklamada, Türkiye’de çıkan Orman yangınlarını değerlendirdi.

Milletvekili Ayşe Keşir, açıklamasında, Öncelikle resmi bir açıklama yapılması gerektiğini ifade ederek’’ Sıradan bir vatandaş olarak bile, yüze yakın yangından bahsediyoruz. Bunun hiçbir şekilde tesadüf olması mümkün değil, aynı anda ve Türkiye’nin göz bebeği olan yerlerde. Her bir ağaç bizim çok değerli, ama Turizm bölgelerinde aynı anda yaklaşık yüz yerde yangın çıkıyor.

Orman teşkilatımız mücadele ediyor. Şehitlerimiz var, Sivil vatandaşlarımız var buradan onlara rahmet gönderiyorum, Bütün kuruluşlar can siperhane mücadele ediyorlar. Orman dediğimiz şey bir kelimeden ibaret ama, hem ağaçlardan hem Türkiye’nin geleceğinden, orda yaşayan bir çok canlıdan bahsediyoruz. Aslında çok şey kaybediyoruz. Ciğerimiz yanıyor. Türkiye Cumhuriyeti büyük bir devlettir. Her kim o ağaca ,kuşa,canlıya bir zarar veriyorsa hukuk çerçevesinde Türkiye Cumhuriyeti devleti onu bulacak ve hak ettiği cezayı alacaktır.’’ dedi.

Keşir, yanan alanların tekrar eski haline geleceğini belirterek’’ Yanan yerler tekrar ağaçlandırılacaktır. Ancak kaybettiğimiz yıllar olacaktır. Bölgelerimizi yine Ormanlara kavuşturacağız’’ diye konuştu.
 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız