TEVER: SANKİ YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ

Oxjijen Tv'de yayınlanan Özlem Ağbuğa ile Ana Haber Programının dün akşam ki konuğu AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever oldu. Başkan Tever, ''Parti olarak sanki yarın seçim varmış gibi hareket edip plan yapıyoruz'' dedi.

TEVER: SANKİ YARIN SEÇİM VARMIŞ GİBİ ÇALIŞIYORUZ
7.01.2022 - 10:25
Haber Merkezi

Oxijen Tv Ana Haber Bülteni birbirinden önemli konukları ağırlamaya devam ediyor. Özlem Ağbuğa'nın sunumu ve Ahmet Bağ'ın yorumu ile bölgedeki gelişmeleri izleyicilere aktaran Oxijen Tv Ana Haber bülteninin dün akşam ki konuğu AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever oldu. Program süresince Özlem Ağbuğa ve Ahmet Bağ'ın sorularının yanında sosyal medyadan gelen soruları da yanıtlayan Başkan Tever, AK Parti'nin Sakarya'da yaptığı çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan Tever, toplantıda ana gündem konusunun ekonomi olduğunu söyleyerek, "Döviz kurundaki dalgalanmaların ve fahiş fiyat artışlarının vatandaşlarımız üzerindeki etkisini azaltmak için gereken adımları atmaya devam edeceğiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Türkiye Ekonomi Modelinin tedbir paketleriyle döviz kuru üzerindeki köpüğü almıştı.Cumhurbaşkanımız vatandaşımızı hiç bir zaman enflasyona ezdirmeyeceğiz diyor, Cumhurbaşkanımız ve her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanında olacağız" şeklinde konuştu.

2023 seçimleri ile ilgili gelen bir soruya cevap veren Başkan Tever, ''Cumhurbaşkanımız bu konuya son noktayı koydu birliyorsunuz ki seçimler 2023'te olacak dedi. Fakat herkes şunu bilmelidir ki AK Parti her zaman, sanki hafta sonu seçim olacakmış gibi çalışır ve her zaman hazır olur. Parti politikamız gereği seçimden seçime çalışmalar yürütmüyoruz. Biz sanki yarın seçim olacakmış gibi çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz.'' ifadelerini kullandı.

2 yıldır pandemi süreci yaşandığını söyleyen Tever, tedbirleri elden bırakmamak gerektiğini vurgulayarak, aşı olma konusunda da çağrıda bulundu.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız