KESKİN MÜJDEYİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, “Atatürk Devlet Hastanesi başta olmak üzere, 1 nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Düzce Üniversitesi çocuk acil servisine uzman tabip kadrosu Sağlık Bakanlığımız tarafından açılmıştır” diyerek müjdeyi sosyal medya hesabından duyurdu.

KESKİN MÜJDEYİ SOSYAL MEDYADAN DUYURDU
23.12.2021 - 11:14
Haber Merkezi

Düzce’nin sağlık alanında yaşanan doktor eksikliği ve özellikle Düzce Üniversitesi Çocuk acil Bölümünde doktor olmadığı için acil servisin hizmet verememesi sorunu çözüldü. AK Parti Düzce İl Başkanı sosyal medya hesabı üzerinden müjdeyi Düzcelilere duyurarak, “Bu gecenin en güzel haberini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Atatürk Devlet Hastanesi başta olmak üzere, 1 nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu ve Düzce Üniversitesi çocuk acil servisine uzman tabip kadrosu Sağlık Bakanlığımız tarafından açılmıştır. Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'a, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca'ya, değerli Milletvekillerimize ve AK Parti teşkilatlarımıza çok teşekkür ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun Düzce” dedi. 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız