YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI, VATANDAŞLA GÖRÜŞTÜ

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, geçtiğimiz günlerde Düzce’de meydana gelen su taşkını sonrası vakit kaybetmeden olay yerine geldi.

YETKİLİLERDEN BİLGİ ALDI, VATANDAŞLA GÖRÜŞTÜ
24.07.2021 - 12:02
Haber Merkezi

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, geçtiğimiz günlerde Düzce’de meydana gelen su taşkını sonrası vakit kaybetmeden olay yerine geldi. Selden etkilenen Beyköy beldesine bağlı Uğur ve Çınardüzü köylerine geçmiş olsun ziyaretinde bulunan Keşir, köylülerle görüştü.


Düzce’de şiddetli yağış ile birlikte derelerin taşması sonucu köylerde su taşkınları meydana geldi. Su taşkının ardından olay yerine gelen Keşir, Beyköy beldesine bağlı Uğur ve Çınardüzü köylerini ziyaret etti. Keşir, su taşkınından zarar gören köylerde incelemelerde bulunarak, vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini iletti. Yürütülen çalışmalarla ilgili yetkililerden bilgi alan Keşir, daha sonra Beyköy beldesini ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.


Keşir, oluşan tahribatın giderilmesi için çalışmaların hızla devam ettiği bilgisini vererek, “Su taşkınından etkilenen vatandaşlarımızın her zaman yanındayız. Tahribat olan yerlerin en yakın zamanda normalleşmesi ve taşkının tekrarlanmaması için gerekli işlemleri takip edeceğiz.” şeklinde konuştu.


Ayşe Keşir'in Beyköy beldesi ve köylerinde yaptığı inceleme ve yerinde değerlendirme gezisine Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hasan Şengüloğlu ve partinin belde yöneticileri katıldı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 27.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız