Spor Haberi

DÜZCESPOR YÖNETİMİNDEN ÖNEMLİ MESAJLAR

29.04.2021 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzcespor Kulübü As Başkanı Ekrem Kap, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında önemli mesajlar verdi.

Düzcespor Kulübü As Başkanı Ekrem Kap, kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında önemli mesajlar verdi. Konuşmasının ilk bölümünde hedeflerini sıralayan As Başkan Kap, “sürdürülebilir istikrar ve başarı” vurgusu yaptı.

“Spor ahlaktır, güçtür, kuvvettir, dostluktur” diyen Kap, “Bizim hedefimiz ve idealimiz Süper Ligdir” dedi Kap, “normalde şampiyon olmamız lazımdı. Ancak almamız gereken maçları alamadık. Demek ki burada bir inanç eksikliği var ki aşamadık. Oysa biz bütçemizi de primlerimizi de ona göre ayarlamıştık” dedi.

Playoff’a kalmalarını da hayra yorumlayan As Başkan Kap, “Demek ki bir ayağımız eksik kaldı şampiyon olamadık. Playoff  belki bizim eksiklerimizi görmemize vesile olacak. Ayağımızı daha sağlam basmamıza neden olacak. Çıkacağımız ikinci ligde daha kalıcı olmamıza vesile olacak. Bizim idealimiz zaten süper lig. Bu inanç ve bu idealle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi..

Düzcespor As Başkanı Ekrem Kap'ın açıklamaları şöyle devam etti:

Felsefesi olmayan bir kulübün ne hedefi  olur ne de  bu hedefe gideceği yolu. Biz de bu düşünceyle Düzcespor kulübü var oldukça sürdürülecek bir felsefe koyuyoruz Bu felsefenin tarifi özgüvenle istikrarlı sürdürülebilir başarıdırNihai hedefimiz ise Süper Ligtır çünkü bu şehre Süper Lig yakışır. Ancak bu yolda öncelikli yakın hedefimiz playofflardan başarıyla çıkmaktır
Biz geçmişimizden ders alarak varolan kapasitemizi hakkıyla kullanarak bunu başaracağımıza inanıyoruz.
Başta idareci büyüklerimiz olmak üzere taraftarımızda bize İnanmasını bekliyoruz.
Özellikle de şehri yöneten idareci büyüklerimizin bu inançlarını ve her daim yanımızda olduklarını bize hassaten hissettirmelerine rica ediyoruz.

Geldiğimiz noktada kaçırılmış şampiyonlukta  sadece 20 li yaşlarda olan bu genç futbolcu kardeşlerimizi suçlamak Haksızlık olur Hepimizin şapkasını önüne koyup düşünmesinde fayda vardır.

Hedefimize gidilecek yolda bir çok Süper Lig kulübü nde olmayan güzel bir tesisimiz var, heyecanlı tutkulu bir taraftarımız var, hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacak azimli kararlı vizyoner bir yönetimimiz var.
Ancak iletişim noktasında eksiklerimiz de var.
Özellikle belediyemiz ve mülkü amirlerimizle,  basınımızla iletişimimiz noktasında bir takım aksaklıklarımız oldu ancak bundan sonraki süreçte iletişimi sadeleştirmek daha yakın, açık ve samimi ilişkiler kurmak istiyoruz. 
Ve bu niyetimizi apaçık bir şekilde ifade ediyoruz aynı şekilde idareci büyüklerimizden de bu karşılığı bekliyoruz. Kendimize bir yol haritası ve strateji belirledik
Önceliğimiz başta taraftarımız olmak üzere idarecilerimiz, siyasilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz, merkez ve ilçelerimizdeki tüm amatör kulüplerimiz ve basınımızla beraber kenetlenmek bir ve bütün olmaktır.

Başta İstanbul ve Ankara olmak kaydıyla hemşehrilerimizin yoğun olduğu bütün illerimizde Avrupa’da ve Amerika’da nüfus yoğunluğuna göre ülke veya Londra Berlin Paris Milano New York Washington gibi şehirlerde  Fahri Düzcespor temsilcisi oluşturmaktır Bundan  muradımız dünyanın dört bir yanında yaşayan Düzcelilerin dikkatini ve ilgisini çekmek farkındalık yaratarak güçlü desteklerini almaktır.
Düzcemiz İstanbul ve Ankara’ya Çok yakın bir mesafededir. Kavşak noktasındadır Futbolcular açısından kolayca tercih edilecek bir noktadadır.
Bu  avantajımızı en iyi şekilde kullanacak Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ile yakın ilişkiler kurarak futbolcu havuzumuzu genişletecek şekilde özellikle gelecek vadeden ancak kendi takımlarında yer bulamayan oynayarak yükselmek isteyen futbolcuların cazibe merkezi olacağız.
Tabii ki bunlar maddi imkanlar olmadan gerçekleştirilebilecek hedefler değildir, yine bu anlamda baştaki felsefemize uygun olarak  Düzcesporumuzu  Gelip geçici yönetimlere bağlı bırakmayacak daha emin adımlarla ileri taşıtayacak, İstikrarlı sürdürülebilir gelir kaynakları oluşturacağız. Son kongremizde de ifade ettiğimiz gibi bununla ilgili çalışmalara da başladık.
Sonuç olarak biz Yönetim olarak başkanımızın liderliğine bugüne kadar hiçbir fedakarlıktan kaçınmadık bundan sonra da kaçınmayacağız.İnandığımız yolda emin adımlarla yürüyeceğiz. Yeterki idareci büyüklerimiz de devlet büyüklerimiz de taraftarımız da Sivil toplum örgütlerimizde buna inansın güvensin desteklerini esirgemesin. Çünkü Düzcespor kazanırsa herkes kazanır şehrimiz kazanır, Üniversitemiz kazanır, esnafımız kazanır, devlette çalışan bürokratlarımız kazanır, siyasetçilerimiz, İş insanlarımız, dünyanın dört bir yanında yaşayan insanımız kazanır. 
Özlenen başarıyı yakaladıkça ortaya çıkan sinerji ve hareketlilikle kimisi maddi kimisi manevi ama mutlaka kazanır.
Her birinize yoğun ilgi ve katılımz için teşekkür ediyorum.DÜZCESPOR, YÖNETİMİNDEN, ÖNEMLİ, MESAJLAR, Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.