Gündem Haberi
CEDİDİYE MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAY

CEDİDİYE MAHALLESİ MUHTARLIĞINA ADAY

1.05.2021 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Ertuğrul Aydoğan, 6 Haziran tarihinde yapılacak muhtarlık seçimlerinde Ceddiye mahallesi muhtar adayı olduğunu açıkladı. Aydoğan güler yüzlü, cana yakın ve uzlaşmacı kişiliği ile tanınıyor.

 Yüksek Seçim Kurulu tarafından Düzce’de 6 Haziran’da yapılması planlanan muhtarlık seçimleri için muhtar adayları da belli olmaya başladı.

 Merkez Cedidiye Mahallesi’nde ise görevi başındayken vefat eden Cemalettin Yesirci’nin yerine muhtarlığı 1. Aza Zeki Yıldızeli vekaleten yürütüyordu.

Ceddiye mahallesinde yaşayan  Ertuğrul Aydoğan,  çevresi ve mahallede yaşayan vatandaşların ısrarları üzerine, vefat eden muhtarın yerine Merkez Cedidiye Mahallesi muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Seçimleri kazanması halinde mahallesi için gece gündüz çalışacağını belirten Ertuğrul Aydoğan; “Aslında aklımda aday olmak yoktu. Ancak Cedidiye Mahallesi sakinlerinden aday olmam konusunda çok fazla ısrar oldu. Bende o ısrarlar karşısında adaylığımı açıkladım. Benim yapımda ‘ben’ yok. Hep bütün olarak düşündüm ve hep ‘biz’ dedim. Muhtarlığı Allah’ın izniyle kazanırsam hep mahallem ve mahalle sakinlerim benim önceliğim olacak. Ayrıca gençliğimin verdiği enerjimi de mahallem ve mahalle sakinlerim için kullanacağımın bilinmesini istiyorum” dedi.

 YSK’nın kararının ardından muhtar adaylığı açıklayan, Cedidiye Mahallesi’nin sevilen isimlerinden Ertuğrul Aydoğan, kavgadan tartışmadan uzak ve uzlaşmacı yapısıyla biliniyor.CEDİDİYE, MAHALLESİ, MUHTARLIĞINA, ADAY, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.