BAŞKAN YAVUZ BAYRAM ÇOCUKLARINA MORAL OLDU

Çilimli Belediyesi Korona Virüsü tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan çocuklar için 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına özel olarak Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un talimatıyla Belediye’ye bağlı bir adet hizmet aracını süsleyerek çocuklara 23 Nisan coşkusunu evlerinde yaşattı.

BAŞKAN YAVUZ BAYRAM ÇOCUKLARINA MORAL OLDU
  • 24.04.2020 12:03
  • (0)

Çilimli Belediyesi ekipleri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Çilimli Belediye Başkanı Muhsin yavuz’un talimatı ile Belediye hizmetlerinde kullanılan bir aracı çocuklar için süslediler. Korona Virüsü tedbirleri kapsamında evlerinden çıkamayan bayram Çocuklarına bu zor günlerde bir nebzede olsa moral olmak istediklerini belirten Yavuz  Bütün Çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı.  Süslenen araç Çilimli’de mahalle mahalle gezerek 23 Nisan şarkıları çaldı.

ÇİLİMLİ SAAT 21:00’DA BALKONDA’YDI

Tüm ülke olarak saat 21:00’da okunan toplu İstiklal Marşına Çilimlili vatandaşlarda katıldı. Çilimli Belediyesi Balkonuna çıkarak İstiklal Marşını okuyan Muhsin Yavuz o anları şu sözler ile ifade etti:” Saat 21:00’da, başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere tek ses olduk. İstiklal Marşımızı 83 milyon birlikte okuduk. Görevinin başında olan sağlık çalışanlarımız adına, bu görkemli koroya bizler Belediye Binamızın balkonuna çıkarak katıldık. Meclisimizin 100. yılı kutlu olsun.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.06.2021

E-Gazete Arşivi