BAŞKAN YAVUZ ZOR GÜNDE VATANDAŞIN YANINDA

Çilimli Belediyesi ,Yeni Tip Korona Virüs (covid-19) Salgının Türkiye’de görülmeye başladığı günden itibaren aldığı önlemler ve yaptığı çalışmalar ile vatandaşlardan tam not aldı.

BAŞKAN YAVUZ ZOR GÜNDE VATANDAŞIN YANINDA
  • 17.04.2020 18:01
  • (0)

Çin’in Wuhan Kentinde ortaya çıkan ve Tüm Dünyayı etkisi altına alan Yeni Tip Korona Virüs(COVİD-19) Türkiye’de de yayılmaya devam ediyor. Çilimli Belediyesi önceden aldığı önlemler ve gerçekleştirdiği çalışmalar ile Korona Virüs’e savaş açtı.  İlçe genelinde yapılan dezenfekte çalışmaları her geçen sıklaştırılarak daha geniş alanlara ulaştı. Başkan Muhsin Yavuz İlçe genelinde kapı kapı gezerek vatandaşların isteklerini dinledi. Süreci iyi takip eden Yavuz Çilimli’de Korona Virüs’ün yayılmasına engel olmak adına çalışmaların devam edeceğini  bildirdi.

YAVUZ KAPI KAPI GEZEREK VATANDAŞLARA İHTİYAÇLARI SORUYOR

Korona Virüs nedeni ile evlerinde kalmak zorunda olan 65 Yaş üstü ve Kronik rahatsızlığı olan vatandaşların tek tek kapısını çalan Yavuz, ziyaret ettiği ailelerin ihtiyaçlarını ve isteklerini dinledi. Gittiği her eve Kolonya ve Maske ikramında bulunan Yavuz vatandaşlara almaları gereken tedbirler hakkında bilgi verdi.

İLÇE GENELİNDE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARI VE SIKI DENETİMLER DEVAM EDİYOR

Çilimli Belediyesi ekipleri Başkan Muhsin Yavuz’un talimatı ile İlçe Genelinde bulunan toplu yaşam alanlarında Korona Virüs tedbirleri kapsamında Dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.İlçe Merkezinde bulunan Pazaryerinde de dezenfekte çalışmaları yapan ekipler süreci büyük bir titizlik ile yürütüyor.Çilimli’de bulunan satış esnaflarına denetimler sürerken ekipler esnafı almaları gereken tedbirler ile alakalı sık sık bilgilendiriyor.

TÜM ÇİLİMLİ HANELERİNE PATATES, SOĞAN VE KOLONYA DESTEĞİ

Korona Virüs ile mücadele kapsamında yapılması gereken bütün tedbirleri ve çalışmaları büyük bir titizlik ile sürdüren Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz vatandaşa destek olmaya devam ediyor. Yavuz son olarak Çilimli genelinde hane hane gezerek her aileye patates, Soğan ve Kolonya desteği yapıyor. Destekleri Vatandaşlara kendi elleriyle teslim eden Yavuz “ Bu zorlu süreçte biz sizler için sahalardayız. Sizden tek isteğimiz mümkün olduğunca evde kalmanız. Birlik ve Beraberlik içinde Virüsü yeneceğimize inancım tam.” Diyerek vatandaşlara moral oldu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.06.2021

E-Gazete Arşivi