Çilimli Anaokulu Velilerine Özel İftar Programı

Başarıları ile sık sık adından söz ettiren Çilimli Anaokulu yönetimi tarafından velilere yönelik iftar programı düzenlendi. Onlarca veli iftarda buluşarak birlik ve beraberliklerini pekiştirdi.

Çilimli Anaokulu Velilerine Özel İftar Programı
  • 22.05.2019 10:21
  • (0)

Çilimli Anaokulunun düzenlemiş olduğu iftar yemeği ve değerler eğitimi gösterileri ile dualar eşliğinde güzel bir iftar program gerçekleştirildi. Programa,  Çilimli Kaymakamı  Rümeysa Sena Kurt, Çilimli  Belediye Başkanı  Muhsin Yavuz, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Yurttaş ve çok sayıda öğrenci velisi katıldı. Ana okulu yönetimi tarafından iftar programına katılan herkese teşekkür edilerek; "İftarımıza katılan değerli protokol üyelerine ve  anaokulu ailesi olarak tüm velilerimize iftar programımızda birlik ve beraberlik duygularını yansıtan güzel davranışlarından ötürü teşekkürlerimizi sunar.Tüm islam aleminin Ramazan-ı Şerifinin hayırlara vesile olmasını dileriz" dediler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.06.2021

E-Gazete Arşivi