Demirtaş İddialı Geliyor

Çilimli Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisinden aday olan Ömer Demirtaş iddialı geliyor. İki dönem önce girdiği seçimde yüzde 27 oy alan Demirtaş az fark ile başkanlığı kaybetmişti. Demirtaşın bu seçimlerde iddialı olduğu ve kazanmasının sürpriz olmayacağı konuşuluyor.

Demirtaş İddialı Geliyor
  • 5.01.2019 10:26
  • (0)

Çilimli Belediye Başkanlığı için adaylığını Milliyetçi Hareket Partisinden koyan İşadamı Ömer Demirtaş seçime iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Ürettiği İksirke markası ile gittiği bütün fuar organizasyonlarında Düzce'nin tanıtımına önemli katkı sağlayan işadamı Ömer Demirtaş Geçtiğimiz ay adaylığını açıklamıştı. Demirtaş tüm kamuoyu yoklamalarında Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz'a karşı en güçlü aday olarak öne çıkıyor. 2009 yılında yapılan yerel seçimlerde Demokrat Parti'nin adayı olarak seçime giren Demirtaş aldığı yüzde 27 oy oranı ile Belediye Başkanlığı koltuğuna yaklaşmış ancak az bir fark ile kazanamamıştı. 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan seçimler için Cumhur ittifakının bir diğer partisi olan MHP'den aday olan Ömer Demirtaş'ın şansının oldukça yüksek olduğu ve seçilmesinin sürpriz olmayacağı konuşuluyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.06.2021

E-Gazete Arşivi