Çilimli Her Yönü ile Yenileniyor

Çilimli Belediyesi Sosyal Medya Hesaplarını, Web Sitesini ve Logosunu “Çilimli’yi Keşfet” mottosunu kullanarak yeniledi. Vatandaşlar online olarak daha rahat bir şekilde Belediyeye ulaşarak bilgi alışverişinde bulunabilecek.

Çilimli Her Yönü ile Yenileniyor
  • 7.11.2018 10:06
  • (0)

Çilimli Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, Serbay Interactive reklam ajansı işbirliği ile kurumsal web Sitesini, Sosyal medya hesaplarını ve logosunu yeniledi. Halkın daha kolay ve etkin bir şekilde hizmet alması için www.cilimli.bel.tr internet sitesi yenilendi. İnternet sitesini ve sosyal medyayı ziyaret eden vatandaşlar Çilimli Belediyesi tarafından sunulan hizmetlere kolaylıkla erişerek online işlemlerini yapabiliyor. İnternet sayfasına farklı bir görünüm ve içerik kazandırılan Çilimli Belediyesi Kurumsal İnternet sitesinde; başta Haberler, Kurumsal, Birimler Hizmet Rehberi, İletişim, Fotoğraflar, Beyaz Masa Çözüm hattı gibi birçok başlıkta detaylı hizmet alanları yer alıyor. Ziyaretçiler www.cilimli.bel.tr adresine tıklayarak belediyeye ait güncel bilgileri, haberleri ve çalışmaları takip edebiliyor. Belediye Başkanı Muhsin Yavuz, yenilenen internet sitesinin hemşehrilerinin daha kolay ve etkili hizmet alması için yeniden tasarlandığını söyledi. Başkan Yavuz; “İşimiz hizmet etmektir, bunu da kolaylaştırarak çağımızın teknolojisine ve yeniliklerine ayak uydurmak zorundayız” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Oxijen Medya Reklam Bilişim (www.gunaydinduzce.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 15.06.2021

E-Gazete Arşivi