Yığılca Haberi
ZORU BAŞARIR, İMKANSIZ ZAMANINI ALIR

ZORU BAŞARIR, İMKANSIZ ZAMANINI ALIR

24.09.2018 \\ Yığılca Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

6 ay sonra yapılacak yerel seçimler öncesi Düzce genelinde en rahat isimlerden biri de Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit... 4,5 yılını dolu dolu geçiren Yiğit Başkan için; "Zoru Başarır, İmkansız Zamanını Alır" diyen Yığılca halkı, bir dönem daha kendisini başkan olarak görmek istiyor.

Yaklaşan yerel seçimler öncesi Oxijen Medya olarak ilçelerde seçimin nabzını tutmaya devam ediyoruz. Birçok ilçede Belediye Başkanlarının koltuğu sallanırken, Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit halkın da desteği ile yerini koruyacağı tahmin ediliyor. 64 yıllık Yığılca ilçesi 4,5 yıldır “Altın Çağ”ını yaşıyor. 2011 yılında AK Parti Yığılca İlçe Başkanlığı görevine gelen Muzaffer Yiğit, ilk iş olarak teşkilatı toparlayarak çalışmalara başladı. O Dönem Yığılca Belediyesi CHP'de olmasına rağmen Milletvekilleri ve AK Parti İl Başkanı ile sıcak teması sayesinde bir çok hizmetin Yığılca'ya gelmesini sağlamıştı. Proje üreten çalışkan bir başkan olacağının sinyalini ilçe başkanlığı döneminde veren Başkan Yiğit, 2014 yılındaki yerel seçimler öncesi İlçe Başkanlığından istifa ederek Belediye Başkan adayı olmuştu. Muzaffer Yiğit mevcut Başkan Bünyamin Şahin'e 412 oy fark atarak belediye başkanı seçilmişti.

YÜZDE 50 HİZMET, YÜZDE 50 GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Başkanlık koltuğuna oturduğu günden bu yana halktan hiçbir zaman kopmayan Yiğit, AK Parti genel Başkan yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin sık sık dile getirdiği "Yüzde 50 hizmet, yüzde 50 gönül belediyeciliği" terimine en çok uyan belediye başkanlarından biri. Asfalt Çalışmaları, Elektrik Hatlarının Yeraltına alınması, İçme Suyu Hattının Yenilenmesi, Doğalgazın Yığılca'ya gelmesi, Yüksek Okul'un Yığılca'ya getirilmesi, Güney Çevre Yolu, Hastane Binası, Mesire Alanları, Sarı Kaya Mağarası Çalışmaları, Araç filosunun genişletilmesi, Başkan Yiğit'in çalışmalarından sadece bir kaçı.

DIŞARIDAN GELENLERE DE SAHİP ÇIKIYOR

Başkan Muzaffer Yiğit Yığılca Meslek Yüksek Okulunda Arıcılık bölümü okuyan öğrencilere de kucak açtı. Son müjdesini sosyal medya üzerinden veren Başkan Yiğit; “Bu Yıl Yığılca Meslek Yüksek okulunda Arıcılık bölümünü tercih eden bütün öğrencilerimizin barınmasını üstleniyoruz. Bütün hazırlıklarımız tamamlanmak üzere” diyerek öğrencilerin de gönlünü aldı.

TEK GEÇERİZ

Bir önceki dönem CHP'de olan Belediyeyi gösterdiği yoğun performans ile alan Başkan Yiğit'in yeniden aday gösterildiğinde seçimi zorlanmadan alması bekleniyor. Yığılca halkı başkan Muzaffer Yiğit’in yeniden aday gösterilmesi halinde seçimi farkla kazanacağını dillendirerek; “Başkanımız Muzaffer Yiğit’i tek geçeriz” diyor.

GEÇTİĞİMİZ DÖNEM SEÇİM SONUÇLARI

AK Parti adayı Muzaffer Yiğit Bin 67 oy, CHP'nin adayı Bünyamin Şahin 655 oy, Bağımsız Aday Mustafa Temizel 132 oy, MHP'nin adayı 79 oy, Saadet Partisinin Adayı 36 oy ve Bağımsız Türkiye Partisinin adayı ise 21 oy almıştı.ZORU, BAŞARIR,, İMKANSIZ, ZAMANINI, ALIR, Yığılca Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.