Yaşam Haberi
Akaryakıt İstasyonu Dezenfekte Edildi

Akaryakıt İstasyonu Dezenfekte Edildi

20.03.2020 \\ Yaşam Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Eczane, benzin istasyonu, fırın, ve market gibi temel ihtiyaçların karşılanması çerçevesinde hizmet üreten özel sektör kuruluşları, korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfekte çalışması yapıyor. Bu işyerinden biriside Aydınpınar caddesi üzerinde hizmet veren Kardeşler Petrol.

Türkiye’nin her yerinde virüse karşı korunma konusunda çeşitli önlemler ve uyarılar hız kazanırken, Düzce Aydınpınar caddesi üzerinde  faaliyet gösteren Kardeşler akaryakıt istasyonu, vatandaşların gönül rahatlığı ile istasyona gelmeleri için işyerinin tamamında  dezenfekte uygulaması yaptı.

İstasyona  gelen müşterilerimizin tedirgin olmaması için  Korona virüse karşı dezenfekte amaçlı antiseptik uygulaması yaptıklarını söyleyen Kardeşler Petrol sorumlusu Hakan Köse, Korona virüs konusunun tamamen küresel bir sorun haline geldiğini ve bunun için ilk şartın korunmak ve hijyen olduğunu uzmanların her fırsatta anlatmaya devam ettiğini de sözlerine ekledi.

Köse son olarak, “Herkese sağlıklı günler temenni ediyorum. Türkiye’miz bu günleri de aşacak güçte ve kararlılıktadır” diyerek sözlerini tamamladı.Akaryakıt, İstasyonu, Dezenfekte, Edildi, Yaşam Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.