Yaşam Haberi
Hem Cebe Hem Damağa Hitap Ediyor

Hem Cebe Hem Damağa Hitap Ediyor

20.12.2019 \\ Yaşam Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

İstanbul Caddesi üzerinde hizmete giren "@ döner" adlı döner salonu, özel sosu ve lezzeti ile adından söz ettirecek. Her damağa hipat eden "@ döner" istanbul caddesi Malatyalı Pasajının altında hizmete girdi.

Genç işletmeciler Hakan Killioğlu ve Mert Alpay tarafından İstanbul Caddesi Malatyalı pasajının zemin katında açılan "@ dönerci" son sistem teknolojik alt yapısı ve farklılık yaratan kaliteli hizmet anlayışıyla adından söz ettirmeyi hedefliyor. Geniş katılım ile gerçekleşen açılış töreninde yapılan bereket ve hayır duasının ardından "@ döner" iştelmesinin Düzce'ye hayırlı, uğurlu olması dileklerinde bulunularak açılış kurdelesi alkışlar eşliğinde kesildi.

İşletme hakkında bilgi veren Genç girişimciler Killioğlu ve Alpay; "@ dönerci adlı işletmemizi bugün açtık. Bu salon zincir marka değil, Düzce'ye has bir marka oluşturarak ilk şubemizi açtık. Düzce'de hem kaliteli hem de ucuz döner için tüm halkımızı "@ dönerci"ye bekliyoruz. Kendi alanında profesyonelleşmiş ustalarımızın özel sosları ile hazırladıkları dönerin lezzetine güveniyoruz. Her damağa hitap eden lezzetimizde iddialıyız. Düzcemize ve bizleri hayırlı olsun" şeklinde konuştular.

Genç girişimciler kendi elleriyle davetlilere döner ikramında bulundu.Hem, Cebe, Hem, Damağa, Hitap, Ediyor, Yaşam Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.