Spor Haberi
DERNEK GELİRLERİNİ ARTIRMAK İÇİN KARAR ALINDI

DERNEK GELİRLERİNİ ARTIRMAK İÇİN KARAR ALINDI

18.01.2021 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzcespor Kulübü Derneği’mizin olağan Genel Kurul toplantısı Mart 2021 tarihinde yapılacaktır. Pandemi nedeniyle Mart /2021 tarihinde yapılması planlanan kongremizde, dernek gelirlerini artırmaya yönelik çalışmalar genel kurulda üyelerimizin onayına sunulacaktır.

Yönetim Kurulu olarak, kongre üyelerine sunulacak olan raporumuzda derneğimizin şirketleşmesi süreci ile birlikte spor yatırımlarımız ve ticari faaliyetlere yönelik şirket kurulması yer almaktadır.

Kulübümüze kalıcı ve sürekli gelir temin edilmesine yönelik planlanan ticari faaliyetlerimize ilişkin bazı firmalarla ön anlaşmalar yapılmıştır. Bu anlaşmalardan biri de TECH CARE TIBBİ MALZEMELER VE KİMYA A.Ş. firması olmuştur.  Hazırlanan protokolle birlikte maske üretimi ve satışı başlamıştır.  Bu ön anlaşmaya göre şirketleşme gerçekleştiğinde söz konusu faaliyet devam edecektir.

Yönetim Kurulu olarak, derneğimize önemli katkılarının olacağını düşündüğümüz bu ön anlaşma kamuoyunu duyurulur. Saygılarımızla.DERNEK, GELİRLERİNİ, ARTIRMAK, İÇİN, KARAR, ALINDI, Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.