Spor Haberi
DÜZCESPOR İLK MAÇINI MUĞLASPOR İLE YAPACAK

DÜZCESPOR İLK MAÇINI MUĞLASPOR İLE YAPACAK

14.09.2020 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Tüm liglerde olduğu gibi 3. LİG 4. gurup temsilcimiz Düzcespor da Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulunun tedbirlerine göre liglerin ilk yarısını seyircisiz oynayacak.

Buna göre Düzcespor, Pazar günü kendi sahamızda Muğlaspor ile yapılacak karşılaşmadan itibaren sezonun ilk yarısının bitimine kadar müsabakalarını seyircisiz oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonunun yaptığı açıklamaya göre; “ TFF Sağlık Kurulu'nun protokolü ile belirlenen tüm sağlık tedbirleri uygulanmak şartıyla müsabakalara tribün kapasitesinin yüzde 30'u kadar seyirci alınması ve locaların kullanımı serbest bırakılması suretiyle müsabakalara sınırlı sayıda seyirci alınmasına dair karar alınmışsa da; ülkemizde ve tüm dünyada yaşanan pandemir’ in seyri ile T.C. Sağlık Bakanı Sayın Dr. Fahrettin Koca'nın 02.09.2020 tarihli basın açıklamasında belirtilen Bilim Kurulu'nun görüşü dikkate alınarak, müsabakaların 2020-2021 futbol sezonunun ilk devresinde seyircisiz olarak oynanmasına karar verildiğine dair karar alındığı “ açıklamasında bulunulmuştu.

 

 DÜZCESPOR, İLK, MAÇINI, MUĞLASPOR, İLE, YAPACAK, Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.