Spor Haberi
HER ŞEY ÇOK ‘DOĞAL’ OLACAK

HER ŞEY ÇOK ‘DOĞAL’ OLACAK

11.09.2020 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzcespor’un Şıralık tesislerinde antrenman yaptığı sahanın suni çimleri ‘doğal’ çimle değiştiriliyor. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla idman sahasındaki suni çimler sökülmeye başlandı. Saha zemini için teknik işlemlerin tamamlanmasının ardından ‘doğal çimler’ bir ay içinde yerleştirilecek.

Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, tesisler açısından önemli bir eksikliğin giderildiğini belirterek ‘ Sporcularımızın güvenli ve kaliteli spor yapabilmeleri için antrenman sahasının doğal çimle döşenmesi talebimizi Başkanımız sayın Faruk Özlü’ye bildirmiştik. Bu talebimiz için harekete geçen Başkanımıza şahsım ve Yönetim Kurulu olarak teşekkür ediyorum’ dedi.

SUNİ ÇİMLER SÖKÜLÜYOR

2018-2019 futbol sezonu öncesinde açılışı yapılan ve antrenman amaçlı kullanılan sahanın suni sentetik çimleri belediye ekipleri tarafından sökülmeye başlandı. Saha zemini için teknik işlemlerin tamamlanmasının ardından ‘doğal çimler’ bir ay içinde yerleştirilecek. 68x105 metrekarelik sahaya serili bulunan sentetik çimlerin tamamen sökülmesinin ardından zemine su toplama kanalları ile drenaj yerleştirilecek. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından rulo doğal çimler serilecek.

Sahanın doğal çimle kaplanması ile sporcuların sakatlanma riskleri en aza inecek ve maç sahasına konsantre ve performans daha yüksek olacak.HER, ŞEY, ÇOK, ‘DOĞAL’, OLACAK, Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.