Spor Haberi
Türk futbolu için tarihi gün...

Türk futbolu için tarihi gün...

9.09.2020 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

TFF 2. ve 3. Ligler'in isim sponsorluğu için anlaşan TFF ile Misli.com sözleşme imzaladı. İmza törenine Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve TFF Başkanı Nihat Özdemir bizzat katıldı. Yıldırım Demirören, "Misli.com uygulamasını indirenler yayınlanan maçları canlı olarak izleyebilecek." sözleriyle futbolseverlere tarihi yayın müjdesini verdi.

Türkiye Futbol Federasyonu ile Türkiye'nin en hızlı büyüyen bahis sitesi Misli.com, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig isim sponsorluğu anlaşması imzalandı.

Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde gerçekleşen imza törenine TFF Başkanı Nihat Özdemir ve Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören katıldı.

İmza töreninde futbolseverlere tarihi yayın müjdesini veren Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, "Misli.com uygulamasını indirenler yayınlanan maçları canlı olarak izleyebilecek." dedi.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören:

"2000 yılından beri sporun içerisindeyim.Masanın her iki tarafında da bulundum. Kulüplerin, federasyonların sorunlarını iyi biliyorum. Benim sponsor desteğimi ne kadar önemsediğimi iyi bilirler. 2. ve 3. Lig'e destek en çok bizim dönemimizde oldu."

"Misli.com 106 kulübümüzü gönülden destekliyor. 2600 sporcu kardeşimize Misli.com güç katacak. Türk futbolunun yanında olmaktan dolayı gurur duyuyoruz."

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir:

 "Sayın Demirören, misli.com anlaşması ile bir kez daha futbola ve spora ne kadar önem verdiğini bizlere göstermiştir...TFF'nin uzun zamandır en büyük hedeflerinden biri TFF 2. Lig ve 3. Lig maçlarını yayınlatarak gelirlerini kalıcı olarak artırmaktı. Bu anlaşma, Yeni sezonda kulüplerimizin daha iyi kadrolar oluşturmasına yardım edecektir. Kaynakları büyütürken denetimleri hiçbir zaman ihmal etmeyeceğiz."

Yayın hakları Misli.com'da

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Bunu nihayet yasal elektronik bayi misli.com ile gerçekleştiriyoruz. Bu işbirliği ile 2 önemli adımı birlikte atıyoruz. Yeni isim sponsorumuz misli.com oldu. Misli.com ile ayrıca yayın hakları anlaşmasını sağladık."

Haftada kaç maç yayınlanacak?

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören: Kaç maç yayınlanacağına henüz karar vermedik. Şehirlere ve statların konumuna göre bunu daha sonra belirleyeceğiz. Misli.com uygulamasını indirenler yayınlanan maçları canlı olarak izleyebilecek.

Maçlar hangi platformlardan yayınlanacak?

Maçlar Misli.com ve Misli.Com uygulaması üzerinden canlı yayınlanacak.

 Türk, futbolu, için, tarihi, gün..., Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.