Spor Haberi
NEDİR BU SENARYOLAR?

NEDİR BU SENARYOLAR?

19.06.2020 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

TFF Başkanvekili ve İcra Kurulu Başkanı Ali Düşmez, 2. Ve 3. Liglerdeki son durum hakkında açıklamalarda bulundu. Düşmez, “2. Ve 3. Ligde çeşitli senaryolarımız var” diyerek kafaları karıştıran bir açıklama yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu alt ligler hakkında henüz kesin bir karar vermezken TFF Başkanvekili Ali Düşmez 2. Ve 3. Liglerdeki son durum ile alakalı toplantı yapacaklarını belirtti.  Düşmez ““TFF 2, 3 ve Bölgesel Amatör Lig’in başlaması için şimdilik 17-18 Temmuz tarihini belirledik. Şartlar önemli. Mevsimler ilerliyor. Çok sıcak havalar var. 40-45 dereceyi bulan havalar olacak. Bu haftadan sonra en kısa zamanda yönetim kurulumuz, başkanımızın önderliğinde bir karar verecek. Çeşitli senaryolarımız var. İnsan sağlığını ön planda tutarak futbolu 81 ilde yaşatmak ve nefes aldırmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.


DÜŞMEZ AKILLARI KARIŞTIRDI
TFF 2. Ve 3. Ligler için durum her geçen gün daha karmaşık bir hal alıyor. TFF İlk olarak alt liglerin başlama tarihi olarak haziran ayını gösterirken sonradan yapılan açıklama ile bu tarih 18 Temmuz’a ertelenmişti. Bu açıklamanın ardından Futbol camiası çeşitli görüşlerini TFF’ye bildirdi. Son olarak maçların oynatılıp oynatılmaması kararının kulüplere danışılacağı alt ligler’de gündem konusu oldu. TFF 2. Ve 3. Lig ile ilgili son açıklamayı ise TFF Başkanvekili Ali Düşmez yaptı.  Düşmez yaptığı açıklamada Liglerin başlama tarihi olarak 17-18 Temmuz’u işaret ederek “Çok Sıcak havalar var. 40-45 dereceyi bulan havalar olacak. Bu haftadan sonra yönetim kurulumuz başkanlarımızın önderliğinde bir karar verecek.” Dedi. Bu açıklamalarının arasında “Çeşitli Senaryolarımız var” diyen Başkanvekili Düşmez her türlü ihtimali düşündüklerinin sinyalini vererek  “İnsan sağlığını ön planda tutarak futbolu 81 ilde yaşatmak ve nefes aldırmak istiyoruz” dedi. 

GECE MAÇLARI MI OYNANACAK
Hava sıcaklıklarını öne süren Ali Düşmez’in bu açıklamasından sonra spor camiasında maçların gece mi oynanacağı soruları sorulmaya başlandı.NEDİR, BU, SENARYOLAR?, Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.