Spor Haberi
İŞADAMLARI DÜZCESPOR İÇİN BULUŞACAK

İŞADAMLARI DÜZCESPOR İÇİN BULUŞACAK

10.03.2020 \\ Spor Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Yeni yönetim kurulu ile birlikte Düzcespor ve şehrin bütünleşmeye devam ediyor. Düzce TSO, Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi ve DESOB’un ortaklaş “Düzcespor’a Destek Gecesi” düzenleyecek. Gecede iş adamları, Düzcespor yönetimi ve futbolcular katılacak.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi ve DESOB Acaroğlu Garden Restoran’da Düzcespor’a destek yemeği verecek. Üst Üste aldığı galibiyetler ve yakaladığı 12 maçlık yenilmemezlik serisi ile muhteşem bir başarı grafiği çizen Düzcespor bütün şehri birbirine kenetledi. Sponsporluk, saha içi reklam, Pankart destekleri ile beraber Düzce’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşları Düzcespor’a destek yemeği vermeye devam ediyor. Son olarak Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam’ın ilçesinde Düzcespor yönetimini ve futbolcuları ağırlamıştı.

BU KEZ İŞ ADAMLARI İLE BULUŞACAKLAR

Düzcespor yönetimi ve futbolcular bu kez TSO, Esnaf Kefalet Kooperatifi ve DESOB’a bağlı üyeler ile biraraya gelecek. 11 Mart Çarşamba akşamı Acaroğlu Garden Restaurant’ta düzenlenecek olan “Düzcespor’a Destek Gecesi”ne çok sayıda iş adamının katılması bekleniyor.İŞADAMLARI, DÜZCESPOR, İÇİN, BULUŞACAK, Spor Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.