Siyaset Haberi
BABACAN İLE HAREKET EDECEK

BABACAN İLE HAREKET EDECEK

9.03.2020 \\ Siyaset Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

AK Parti Kurucularından olan Metin Kaşıkoğlu AK Parti'deki siyaset hayatını noktalayarak helallik istedi. Kaşıkoğlu'nun Ali Babacan'ın kuracağı Demokrasi ve atılım Partisi’nde (DEVA) görev almasına kesin gözüyle bakılıyor.

AK Parti'nin kuruluş aşamasında önemli rol üstlenen, daha önce Belediye Meclis üyeleği Milletvekilliği ve AK PArti il başkanlığı görevlerinde bulunan Avukat Metin Kaşıkoğlu AK Parti ile yolları ayırdığını attığı tweetler ile duyurdu. Kaşıkoğlu sabah saatlerinde yaptığı ard arda paylaşımlar ile şu açıkmalarda bulundu:

"Milletimize hizmet amacıyla kuruluşunda yer aldığım, çeşitli boyutlarda görevler üstlendiğim Ak Parti' deki siyasi yaşamıma, politik anlayış ve bakış farklıları ve siyaset anlayış ve söylemindeki ciddi değişiklikler nedeni ile nokta koymuş bulunuyorum.

Ak Parti içinde sayısız isimsiz kahramanla beraber gece gündüz demeden milletimize hizmet aşkı ile çalıştık, didindik, çabaladık. Kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle çeşitli fedekarlıklarla koşuşturan tüm yol arkadaşlarımın şahsım üzerinde tarif edilemez hakları vardır.

Ak Parti içinde sayısız isimsiz kahramanla beraber gece gündüz demeden milletimize hizmet aşkı ile çalıştık, didindik, çabaladık. Kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle çeşitli fedekarlıklarla koşuşturan tüm yol arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini istirham ederim.

Yollar ve yöntemler zorunla olarak değişebilir lakin milletimize hizmet anlayışımız ve amacımız asla değişmeyecektir.

Allah milletimize ve devletimize zeval vermesin.İyi günlerde karşılaşmak dileğiyle" ifadelerini kullandı.

BABACAN İLE HAREKET EDECEK

Kaşıkoğlu'nun AK PArti'de birlikte siyaset yaptığı eski bakan Ali Babacan'ın kuracağı ve isminin "DEVA" olması beklenen partide yer almasına kesin gözü ile bakılıyor. Kaşıkoğlu Pazar günü attığı tweet ile "Derdi veren Devasını da verir" tweeti ile yeni partinin sinyalini vermişti.BABACAN, İLE, HAREKET, EDECEK, Siyaset Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.