Siyaset Haberi
HERKESE SEVGİ VE HOŞGÖRÜYLE BAKMAYA DEVAM EDECEĞİM

HERKESE SEVGİ VE HOŞGÖRÜYLE BAKMAYA DEVAM EDECEĞİM

21.03.2019 \\ Siyaset Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü “Düzce’ye küçük hesaplarla, küçük projelerle bakamayız. Düzce’ye büyük bir vizyonla ve büyük bir pencereden bakmak zorundayız. Bizim penceremiz çok geniş. Yani benim mücadelem; sen – ben mücadelesi değildir. Benim mücadelem; vizyon ve büyüme mücadelesidir” dedi.

Yaklaşık 4 aydır yerel seçim çalışmalarıma devam eden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin her mahallesinde, her sokağında gece gündüz çalıştığını söyledi.

Seçim sürecinde kendisine yönelik kötü niyetli açıklamalar olduğunu söyleyen Özlü, sevgi dilinden uzaklaşmayacağını ve herkese sevgi ve hoşgörü ile bakmaya devam edeceğini ifade etti.

"Seçim kampanyam boyunca sadece proje konuştum, sadece icraat konuştum"

Özlü “Yaklaşık 4 aydır seçim çalışmaları için düzce’nin her mahallesinde, her sokağında gece gündüz çalışıyorum. Benimle birlikte yorulan, terleyen, çalışan tüm teşkilat mensuplarımıza, gönüllü olarak bizlere katkı veren tüm Düzceli kardeşlerime teşekkür ediyorum. Beni ve partimi hedef alan kötü niyetli saldırılar karşısında her zaman sağduyulu oldum, ahlaki çerçevenin dışına asla çıkmadım. Hiçbir siyasi rakibimin kişiliğini, şahsiyetini hedef almadım. Beni insafsızca eleştirenlere bile sevgiyle, hoşgörüyle yaklaştım. Bizim dilimiz her zaman sevgi ve kardeşlik dili oldu, bundan sonra da öyle olacak” dedi.

BELEDİYE BAŞKANI DEMEK, ŞEHREMİNİ DEMEKTİR

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kaldığını söyleyen Özlü “31 Mart’a sayılı günler kaldı. 31 Mart’a kadar projelerimizi anlatmaya, Düzcemiz için kurduğumuz hayalleri hemşerilerimizle paylaşmaya devam edeceğiz. Sıkmadığımız el, dokunmadığımız omuz, derdini dinlemediğimiz hiçbir kardeşimiz kalmayacak. Belediye başkanı demek, şehremini demektir. Yani birleştiren, bütünleştiren, maddi ve manevi olarak güven ve saygı duyulan kişi şehremini olur, belediye reisi olur. Ben Düzce’nin şehreminiliğine talibim. Siyasi görüşü, tercihi ne olursa olsun; ben herkesin güven duyduğu, emin olduğu, emanetini teslim ettiği kişi olmaya talibim. Tüm Düzceli kardeşlerim Faruk Özlü’den ve onun ekibinden emin olsunlar, müsterih olsunlar” şeklinde konuştu.

SÖZ VERİYORUM… KLASİK BİR BELEDİYE BAŞKANI OLMAYACAĞIM.

Mücadelesinin “Sen ben” mücadelesi olmadığını söyleyen Özlü “Söz veriyorum, klasik bir belediye başkanı olmayacağım. Düzce’ye küçük hesaplarla, küçük projelerle bakamayız. Düzce’ye büyük bir vizyonla ve büyük bir pencereden bakmak zorundayız. Bizim penceremiz çok geniş. Yani benim mücadelem; sen – ben mücadelesi değildir. Benim mücadelem; vizyon ve büyüme mücadelesidir” ifadelerini kullandı.HERKESE, SEVGİ, VE, HOŞGÖRÜYLE, BAKMAYA, DEVAM, EDECEĞİM, Siyaset Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.