Siyaset Haberi
Mahalle Sözleşmelerine büyük ilgi

Mahalle Sözleşmelerine büyük ilgi

19.03.2019 \\ Siyaset Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü, daha önce Düzce kamuoyu ile paylaştığı Mahalle Sözleşmeleri projesine vatandaşlar büyük destek verdi. Sosyal medya hesaplarından paylaşılan sözleşme binlerce beğeni ve yorum aldı.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü tarafından Düzce kamuoyu tarafından büyük beğeni toplayan Mahalle Sözleşmeleri her mahallede ayrı ayrı hangi çalışmaları yapılacağı anlatılıyor ve taahhüt ediliyor.

SÖZ VERİYORUZ YAPACAĞIZ

Başkan adayı Faruk Özlü ve ekibi tarafından 56 mahalle tek tek gezilerek var olan sorunların rapor edilmeyiyse  ortaya çıkan sözleşme için görüşlerini paylaşan Başkan Adayı Faruk Özlü, “Her mahallemiz, ortak sorunlarının yanında farklı sorunlara sahip. Düzcemizin bütün mahallelerinin sorunlarını ayrı ayrı tespit ettik. Hemşehrilerimizle konuştuk ve taleplerini aldık. Şimdi her mahallemizle sözleşme imzalıyoruz. Projelerimizi kayıt ve imza altına alıyoruz. Söz veriyoruz yapacağız” dedi.

HER MAHALLENİN AYRI SORUNU VAR

Mahalle sözleşmelerinin iki bölümden oluştuğunu ifade eden Özlü “Her mahallenin ayrı isteği var bunun dışında birde bizim 56 mahallemize yapacağımız genel hizmetler var. Bunlarda mahalle sözleşmelerinde yer alıyor. Bir bakıma biz mahalle sözleşmeleri ile yapacağımız işleri garanti altına almış oluyoruz. Mahalle sözleşmelerinde yazılan tüm maddeleri yapacağız” dedi.Mahalle, Sözleşmelerine, büyük, ilgi, Siyaset Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.