Siyaset Haberi

"O Her Yerde"

13.03.2019 \\ Siyaset Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, seçim gezilerine ara vermeden devam ediyor. Köy ziyaretlerinin yanı sıra ilçelerde de vatandaşlarla sohbet eden Keşir, vatandaşların gönüllerine taht kuruyor.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, Düzce’yi arşınlamaya devam ediyor. Köy Köy mahalle mahalle gezip AK Parti’nin adaylarını tanıtan Keşir vatandaşın sıcak ilgisiyle karşılaşıyor. İlçe Belde ve Köylerde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir,  son seçimlerde alınan oyun daha fazlasına talip olduklarını kaydetti.

AK Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, “Seçim gezilerimize aralıksız olarak devam ediyoruz. Gittiğimiz heryerde insanlar bizi çok sıcak karşılılyor. Ayak bastığımız heryerde AK Partinin eserlerini görmek bizi daha da şevkle çalışmaya itiyor. Bu sadece seçim gezisi değil. Aynı zamanda vatandaşımızla kaynaşıyoruz. Onların sorunlarını dinleyip dertleriyle dertlenip, mutluluklarına ortak oluyoruz. İnşallah tüm ilçelerimizde beldelerimizde ve merkezde başarılı sonuç alacağız” şeklinde konuştu."O, Her, Yerde", Siyaset Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.