Siyaset Haberi
BIYIK, KALICI KONUTLARDA KONVOY YAPTI

BIYIK, KALICI KONUTLARDA KONVOY YAPTI

11.03.2019 \\ Siyaset Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık seçim çalışmaları kapsamında Düzce Ülkü Ocakları Teşkilatı ile kahvaltı programına katıldı. Kahvaltı Programının ardından Kalıcı Konutlara MHP Teşkilatı ile konvoy halinde çıkarma yapan Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, Düzce Genç İmam hatipliler Derneğini ziyaret etti. MHP Adayı Erdoğan Bıyık Çamköy’de de vatandaşlarla buluştu. Bıyık daha sonra Darıcı Mahallesi Sosyal Tesislerinde mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık Düzce Ülkü Ocakları teşkilatı ile kahvaltı programında bir araya geldi. Programa MHP Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Bahadir Alperen, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu da katıldı.

MHP tarafından daha sonra araç konvoyu yapıldı. Kalıcı Konutlarda bulunan bölgeler gezilerek Erdoğan Bıyık için destek istendi.

Programına Genç İmam Hatipliler Derneğini ziyaret ederek devam eden Bıyık daha sonra Çamköy Toki Konutlarında kalabalığa hitap etti. Mini bir miting havasında gerçekleşen ziyarette Bıyık, “ Sizler üzerinde bu zamana kadar hep baskı yapılmaya çalışıldı. Bizler sizlerin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yanındayız. Kimse sizi zor durumda bırakamaz. Bizler sizlerin yanındayız” şeklinde konuştu. Bıyık, daha sonra Abhaz Kültür Derneğinin programına katıldı. Abhaz Kültür Derneği Yönetim Kurulu tarafından programa katılan protokol üyelerinden yapılmak istenen Kültür Merkezi için destek sözü istendi. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili ve MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık gerekli yardımın yapılması için tam destek sözü verdiler. Bıyık, “ Bizler derneği daha önceden ziyaret ettik. Ziyaretimizde yapılan çalışmalar hakkında ve kültür merkezi için gerekli bilgiler aldık ve gerekenin yapılacağının sözünü verdik. Belediye Başkanı olsak da olmasak da böylesi güzel bir çalışmanın içerisinde bizlerde yer almak isteriz. Gerekeni yapma konusunda söz veriyoruz” şeklinde konuştu.BIYIK,, KALICI, KONUTLARDA, KONVOY, YAPTI, Siyaset Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.