Siyaset Haberi
TECRÜBESİNDEN YARARLANILMALI

TECRÜBESİNDEN YARARLANILMALI

8.02.2019 \\ Siyaset Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Mart 2019 yerel seçimleri için siyasi kulisler artmaya başladı. Kamuoyunda mevcut Belediye Başkanı Dursun Ay’ın yeni dönem için Düzce Belediyesi’nde mutlaka görev almasının beklendiği ifade edildi.

Faruk Özlü’nün Başkanlığında siyasi birikimi ve deneyimi ile, Dursun Ay mutlaka değerlendirilmelidir diyen Düzceliler, en zor dönemde başkanlık görevi üstlenen Başkan Ay’ın bunu fazlasıyla hak ettiği ifade ediliyor.

Mehmet Keleş’in istifası sonrasında ki kritik dönemde başkanlık görevini üstlenen Belediye Başkanı Dursun Ay, görev aldığı 1.5 yıllık başkanlık dönemi içinde tüm mesaisini belediye hizmetlerine verdi. Teşkilata ve belediye hizmetlerine yönelik sorumluluklarını başarı ile yerine getirdi.

31 mart seçimlerinde aday gösterilmemesine rağmen partisine ve onun lideri recep Tayyip Erdoğan’a küsmeden bütün mesaisini belediye hizmetlerine harcayan Dursun Ay, yeni dönemde kazanılması gereken siyasetçi yorumu yapıldı.

 Uzun yıllar belediye meclis üyeliği yapan ve son 1,5 yıldır Belediye Başkanlığı görevi yürüten Dursun Ay’ın, seçimi kazandığı taktirde, Faruk Özlü ile birlikte  belediye bürokrasisi içinde çok faydalı olacağı görüşü giderek yaygınlaşıyor.TECRÜBESİNDEN, YARARLANILMALI, Siyaset Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.