Gündem Haberi
AK PARTİ: DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

AK PARTİ: DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

19.01.2021 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

AK Parti Düzce 7. Olağan Kongresi Bahçeşehir Spor Salonunda gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kongreye telekonferans yolu ile katılarak partililere hitap etti.

Bahçeşehir Spor Salonunda gerçekleşen Kongre saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı. Programda Divan Kurulunun seçilmesinin ardından tek liste ile aday olarak gösterilen Mustafa Keskin güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı seçildi. Yeni kadrolar ile yeni başarılara ve hizmetlere yelken açan AK Parti Teşkilatı “Keskin ile Yola Devam” dedi. Mustafa Keskin’in yeni dönem için listesi şu şekilde:

Ahmet Emin Şen, Ahmet Tosun, Arif Çelik, Ayşe Danışan Seymen, Buğra Alp Kocaman, Derya Kuru, Elif Sezer, Erkan Öner, Ersin Gökçe, Fatih Sönmez, Fatih Yangın, Fatma Nur Altınışık, Filiz Altun, Hüseyin Durna, İbrahim Aktürk, İbrahim Kızılcaoğlu, İsa Eser, Kamil Arslan, Kıymet Ekin, Kutlu Gökasaoğlu, Mehmet Ak, Metin Uçar, Mine Met, Muhammet Şen, Murat Saydam, Musa Birdal, Nihal Aydın, Orhan Yılmaz, Ömer Faruk Koç, Ömer Faruk Taş, Rana Setenay Çakmakçı, Recep Pak, Salihanur Çolak, Selahattin Aydın, Servet Sivrikaya, Sinan Aydın, Tekin Hacıoğlu, Turan Akdoğan, Yakup Kadri Hacıislamoğlu.AK, PARTİ:, DAHA, ÇOK, ÇALIŞACAĞIZ, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.