Gündem Haberi
DÜZCESPOR YÖNETİMİNDEN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

DÜZCESPOR YÖNETİMİNDEN 10 OCAK GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

9.01.2021 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzcespor Yönetim Kurulu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Kapoğlu tarafından yayınlanan kutlama mesajı şu şekilde:

“Gazetecilik, fedakarlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ülkemizin ve ilimizin sosyal, kültürel ve sportif gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır. Bu işe gönül veren arkadaşlarımızın her türlü şartlarda gece gündüz verdikleri emeği toplum olarak takdir etmememiz olanaksız. 
Basınımız, geçmişten günümüze önemli bir gelişme göstererek, yazılı ve görsel boyutunun yanı sıra, sanal ortamda da etkinliğini her geçen gün artırmakta olup demokrasimizin güçlenmesine katkılar sağlamaktadır. 
Bu duygu ve düşüncelerle Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Basın bir milletin müşterek sesidir’ ilkesinden hareketle, basın ahlak esasları çerçevesinde çalışmalarını büyük bir özveriyle devam ettiren tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü içtenlikle kutluyor, ebediyete intikal eden basın çalışanlarını rahmetle anıyorum.”DÜZCESPOR, YÖNETİMİNDEN, 10, OCAK, GAZETECİLER, GÜNÜ, MESAJI, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.