Gündem Haberi
Düzce Kasrı Yükselmeye Başladı

Düzce Kasrı Yükselmeye Başladı

8.01.2021 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Kasrı inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Düzce’ye uzun yıllar hizmet etmesi planlanan ve Düzce Mutfak Sanatları Merkezi için seçilen Düzce Kasrı’nın kısa sürede tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor.

Eşsiz manzarası ve doğası ile Düzcelilerin misafirlerini ağırlayabileceği, gurme yemeklerin yanı sıra Düzce’mizin de yöresel yemeklerinin yapılacağı bir sosyal tesis olacağı duyurulan  Düzce Kasrı  inşaatına devam ediliyor.

Daha önce yerel basına yaptığı açıklamada, şehrin prestij tesislerden biri olacağını belirten Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, “ Düzce’mize modern ve yöremize uygun bir tesis kazandırmak için kollarımızı sıvadık. Düzce Kasrı’nı şehrimizin prestij alanlarından biri olarak görüyoruz. Buna uygun olarak da mimarisinden hizmet anlayışına kadar titizlikle hazırlanan bir proje yaptık. Hemşerilerimize en iyi ve en güzel tesisleri kazandırmak istiyoruz” diye değerlendirmede bulunmuştu.

GASTRONOMİ KENTİ DÜZCE

Düzce Kasrı’nın Mutfak Sanatları Merkezi olarak kullanacağının da altını çizen Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin gastronomi kentlerinden biri olması için çalışmalarımız geniş çapta devam ediyor. Düzce’mizin damak tadını tüm dünyaya tanıtarak gastronomi turizminin de başlangıç noktalarından biri olan Düzce Kasrı’mızı en kısa sürede Düzcelilerin hizmetine açacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” ifadelerinde bulunmuştu.Düzce, Kasrı, Yükselmeye, Başladı, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.