Gündem Haberi
PROJELER İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

PROJELER İÇİN BİR ARAYA GELDİLER

18.11.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce’de Ak partili belediye başkanları bir araya geldiler. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan'ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya, Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz ve Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç katıldı. İl genelinde belediyelerin projelerinin istişare edildiği toplantıda Ak Parti İl Başkanı Mustafa Keskin ile İl Yerel Yönetimler Başkanı Sinan Aydın da hazır bulundu.

DÜZENLİ OLARAK YAPILIYOR

Düzce il genelinde Ak partili belediye başkanlarının düzenli olarak yaptıkları toplantılardan biri daha gerçekleştirildi. Aylık olarak yapılan toplantılardan biri daha bu kez Boğaziçi beldesinde yapıldı. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan'ın ev sahipliğinde yapılan toplantıya Ak partili belediye başkanlarının tamamı katıldı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, toplantıya ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda birlik ve beraberlik mesajı verdi ve ‘ Düzcemiz için hep beraber çalışmaya devam ediyoruz. Her şey Düzcemiz her şey aziz milletimiz içindir’ dedi.

PROJELER ELE ALINIYOR

Ak partili belediye başkanlarının bir araya geldiği toplantıda her belediyenin kendi bölgesi için yaptığı projeler istişare edildi. Ayrıca koordinasyon gerektiren konular da değerlendirildi. Belediye başkanları yıl bitimine doğru programlanan yatırımların hayata geçirdiklerini belirttiler.

 

 

 

 

 PROJELER, İÇİN, BİR, ARAYA, GELDİLER, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.