Gündem Haberi
STANTDA FORMA VE ÜRÜNLER SATILIYOR

STANTDA FORMA VE ÜRÜNLER SATILIYOR

19.10.2020 \\ Gündem Haberleri. \\ 0 onaylı yorum \\ 0 bekleyen yorum

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından Düzcespor’a yararına Anıtpark meydanında açılan yöresel ürünler pazarında ‘Düzcespor Standı’ açıldı. 25 Ekim tarihine kadar açık kalacak olan stantta Düzcespor forması, atkısı gibi ürünler satılıyor. Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür standa büyük ilgi gösterildiğini belirterek ‘ Vatandaşlarımızın Düzcespor sevgisi çok büyük. Bunu standımıza gösterilen ilgiden anlıyoruz’ dedi.

Vatandaşlar, Düzcespor yararına 15 Ekim tarihinde açılan ve 25 Ekim tarihine kadar sürecek olan ‘Osmanlı Yöresel Ürünler Pazarı’na büyük ilgi gösteriyorlar. Anadolu’nun Trakya bölgesinden Doğu Anadolu bölgesine kadar tüm vilayetlerin yörelerine has ürünlerin satışının yapıldığı stantlarda gün boyu satış yapılıyor.

Düzce Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından da alanda Düzcespor  ürünlerinin bulunduğu stant açıldı. Kadın Meclisi Başkanı Hanife Gür, Düzcespor yararına açılan pazarda Düzcespor’a destek verdiklerini belirtti. Gür, standın taraftar akınına uğradığını ifade etti ve ‘ Düzcespor sevgisi çok büyük. 7’den 70’e Düzcespor taraftarı standımızı ziyaret ediyor. Öncelikle bundan çok mutluyuz. Pazarın açık olduğu 25 Ekim tarihine kadar, Kadın Meclisi’nde bulunan arkadaşlarımız ile birlikte stantta bulunacağız. Burada sattığımız Düzcespor atkısı, forması gibi ürünlerden elde ettiğimiz geliri kulübümüze bağışlayacağız’ dedi.

Düzcespor Yönetim Kurulu üyeleri de Kadın Meclisi tarafından açılan standı ziyaret ediyorlar. Yönetim Kurulu üyeleri İslam Keleş ve Yavuz Keleş de standı ziyaret ederek, kadın meclis üyelerini tebrik etti ve başarılar diledi.STANTDA, FORMA, VE, ÜRÜNLER, SATILIYOR, Gündem Haberleri
Facebook Yorumları.
Okuyucu Yorumları.
  • 0 Onaylı Yorum
  • 0 Bekleyen Yorum


    Sen de Düşüncelerini Paylaş!
    Bu köşe yazısına henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Düşüncelerini Paylaş.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Gunaydinduzce.com sorumlu tutulamaz.